购买 SIT1602BI-33-18S-28.636300X | SIT1602BI-33-18S-28.636300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18S-28.636300X
SIT1602BI-33-18S-28.636300X
SIT1602BI-33-18S-28.636300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18S-28.636300X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18S-28.636300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18S-28.636300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18S-28.636300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18S-28.636300X?
T95R686K016HZAL T95R686K016HZAL Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 16V 10% 2824, 2824 (7260 Metric), * 查看
1812J1K00471GCT 1812J1K00471GCT Knowles Syfer, CAP CER 470PF 1KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0603J0630150GCR 0603J0630150GCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
FG28X7R1H682KNT06 FG28X7R1H682KNT06 TDK Corporation, CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
hotCMR1-02 TR13 CMR1-02 TR13 Central Semiconductor Corp, DIODE GEN PURP 200V 1A SMB, DO-214AA, SMB, * 查看