购买 SIT1602BI-33-18S-24.576000Y | SIT1602BI-33-18S-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18S-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18S-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18S-24.576000Y?
SIT8208AI-8F-28E-10.000000T SIT8208AI-8F-28E-10.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
1812J0630564MXR 1812J0630564MXR Knowles Syfer, CAP CER 0.56UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
B43601C9277M B43601C9277M EPCOS (TDK), CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
LTPL-C034UVH410 LTPL-C034UVH410 Lite-On Inc., EMITTER UV 412NM 700MA SMD, -, * 查看
CMF601K0000BER670 CMF601K0000BER670 Vishay Dale, RES 1K OHM 1W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN65C3920FRE6 RN65C3920FRE6 Vishay Dale, RES 392 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF14FTC332K RNF14FTC332K Stackpole Electronics Inc., RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PTC03DBAN PTC03DBAN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL R/A 6POS, -, * 查看
CTVPS00RF-23-55SB CTVPS00RF-23-55SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
D# SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-18S-24.576000Y)
SIT1602BI-33-18S-24.576000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-18S-24.576000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS