购买 SIT1602BI-33-18N-3.570000Y | SIT1602BI-33-18N-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18N-3.570000Y
SIT1602BI-33-18N-3.570000Y
SIT1602BI-33-18N-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18N-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18N-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18N-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18N-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18N-3.570000Y?
RN60D2050FR36 RN60D2050FR36 Vishay Dale, RES 205 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AA1218FK-079K09L AA1218FK-079K09L Yageo, RES SMD 9.09K OHM 1W 1812 WIDE, Wide 1812 (4532 Metric), 1218, * 查看
CPF0603F374RC1 CPF0603F374RC1 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 374 OHM 1% 1/16W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
52478-2015 52478-2015 Molex Connector Corporation, CONN RECEPT IDT 20POS 2MM, -, * 查看