购买 SIT1602BI-33-18E-66.660000T | SIT1602BI-33-18E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18E-66.660000T
SIT1602BI-33-18E-66.660000T
SIT1602BI-33-18E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18E-66.660000T?
SIT8009AI-82-33E-125.007000T SIT8009AI-82-33E-125.007000T SiTime, OSC MEMS 125.0070MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-81-25N-74.250000T SIT1602BC-81-25N-74.250000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
M39003/09-0352/HSD M39003/09-0352/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
1808J2000561KCR 1808J2000561KCR Knowles Syfer, CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
ELM 4-175 ELM 4-175 Bivar Inc., LED MT SR VERT X 0.175" 3MM 2LD, -, * 查看