购买 SIT1602BI-33-18E-40.500000T | SIT1602BI-33-18E-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18E-40.500000T
SIT1602BI-33-18E-40.500000T
SIT1602BI-33-18E-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18E-40.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18E-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18E-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18E-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18E-40.500000T?
SIT8208AI-21-33S-18.432000Y SIT8208AI-21-33S-18.432000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-73-28E-24.576000E SIT1602BC-73-28E-24.576000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
EEU-FC1H151B EEU-FC1H151B Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
50212LX 50212LX Switchcraft Inc., SWITCH SLIDE 4PDT 3A 125V, -, * 查看
RNC55H3652FPBSL RNC55H3652FPBSL Vishay Dale, RES 36.5K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MNR14ERAPJ912 MNR14ERAPJ912 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
ISC1812RX4R7K ISC1812RX4R7K Vishay Dale, FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM, 1812 (4532 Metric), * 查看
32-6518-10 32-6518-10 Aries Electronics, CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD, -, * 查看
0022284330 0022284330 Molex, LLC, CONN HEADER 33POS .100 VERT TIN, -, * 查看
RSC43DRTI RSC43DRTI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
V300A15C500B2 V300A15C500B2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-18E-40.500000T
D# SIT1602BI-33-18E-40.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-18E-40.500000T)
SIT1602BI-33-18E-40.500000T
D# 1473-SIT1602BI-33-18E-40.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS