购买 SIT1602BI-32-XXE-33.300000X | SIT1602BI-32-XXE-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-XXE-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-XXE-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-XXE-33.300000X?
MKP385527100JPP4T0 MKP385527100JPP4T0 Vishay BC Components, CAP FILM 2.7UF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
C317C103K1R5TA7301 C317C103K1R5TA7301 KEMET, CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL, Radial, * 查看
FDMD8240LET40 FDMD8240LET40 Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET 2N-CH 40V 24A POWER3.3X5, 12-PowerWDFN, * 查看
ALD1706APAL ALD1706APAL Advanced Linear Devices Inc., IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RA-4574SA:B3 PURE SN RA-4574SA:B3 PURE SN EPSON, IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14-SOP, 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
8725AM-21LFT 8725AM-21LFT IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLOCK GEN ZD HSTL 20-SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
4430.3487 4430.3487 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC, -, * 查看
831-83-025-10-001101 831-83-025-10-001101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 2MM, -, * 查看
SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN) SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN) JST Sales America Inc., CONN HEADER 12 POS R/A SMD 1.0MM, -, * 查看
3-640426-5 3-640426-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 5POS 18AWG MTA156, -, * 查看
VI-232-IY-F4 VI-232-IY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W, Full Brick, * 查看
VI-J0B-EX VI-J0B-EX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
D# SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-XXE-33.300000X)
SIT1602BI-32-XXE-33.300000X
D# 1473-SIT1602BI-32-XXE-33.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS