购买 SIT1602BI-32-33N-40.500000X | SIT1602BI-32-33N-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-33N-40.500000X
SIT1602BI-32-33N-40.500000X
SIT1602BI-32-33N-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-33N-40.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-33N-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-33N-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-33N-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-33N-40.500000X?
SIT9002AC-13N33EQ SIT9002AC-13N33EQ SiTime, OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS 25PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
353VB5I163T 353VB5I163T CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 16.384MHZ 3.3, 6-SMD, No Lead, * 查看
C323C161GAG5TA C323C161GAG5TA KEMET, CAP CER 160PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
CC1206KKX5R9BB106 CC1206KKX5R9BB106 Yageo, CAP CER 10UF 50V X5R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AN80L25RMSTX AN80L25RMSTX Panasonic Electronic Components, IC REG LINEAR 2.5V 150MA MINI5D, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotTL3472CDRG4 TL3472CDRG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 4MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RWR80N1540FRRSL RWR80N1540FRRSL Vishay Dale, RES 154 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
PAT0805E9761BST1 PAT0805E9761BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
357B0203MAB251S22 357B0203MAB251S22 Vishay Spectrol, POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR, -, * 查看
0336800000 0336800000 Weidmuller, JUMPER FOR SAK 4 3POS, -, * 查看
JBB30DYRT JBB30DYRT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-33N-40.500000X
D# SIT1602BI-32-33N-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-33N-40.500000X)
SIT1602BI-32-33N-40.500000X
D# 1473-SIT1602BI-32-33N-40.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS