购买 SIT1602BI-32-33E-66.666000X | SIT1602BI-32-33E-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-33E-66.666000X
SIT1602BI-32-33E-66.666000X
SIT1602BI-32-33E-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-33E-66.666000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-33E-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-33E-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-33E-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-33E-66.666000X?
C323C112G3G5TA7301 C323C112G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 1100PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
C318C512JAG5TA C318C512JAG5TA KEMET, CAP CER 5100PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
8N3SV76BC-0049CDI 8N3SV76BC-0049CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
315-87-151-01-881101 315-87-151-01-881101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL LOW PRO, -, * 查看
1-1985204-0 1-1985204-0 TE Connectivity AMP Connectors, KIT CONN, MT-RJ,CRIMP TUB, BRO, -, * 查看
D38999/24KC98HN-LC D38999/24KC98HN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT, -, * 查看
D38999/26MF35JB-LC D38999/26MF35JB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 66POS INLINE, -, * 查看
VI-B0W-CY-S VI-B0W-CY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W, Full Brick, * 查看
V375C48C75B2 V375C48C75B2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-33E-66.666000X
D# SIT1602BI-32-33E-66.666000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-33E-66.666000X)
SIT1602BI-32-33E-66.666000X
D# 1473-SIT1602BI-32-33E-66.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS