购买 SIT1602BI-32-33E-66.660000Y | SIT1602BI-32-33E-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-33E-66.660000Y
SIT1602BI-32-33E-66.660000Y
SIT1602BI-32-33E-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-33E-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-33E-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-33E-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-33E-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-33E-66.660000Y?
T540D227M004DH8705WAFL T540D227M004DH8705WAFL KEMET, CAP TANT POLY 220UF 4V 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
1210Y1K50150KCT 1210Y1K50150KCT Knowles Syfer, CAP CER 15PF 1.5KV C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotLTC1625CGN#TRPBF LTC1625CGN#TRPBF Linear Technology, IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SSOP, 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
S-80833CLPF-B6STFU S-80833CLPF-B6STFU SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 3.3V SNT-4A, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
L60060C1C L60060C1C Littelfuse Inc., FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL, -, * 查看
RN55D8062FRE6 RN55D8062FRE6 Vishay Dale, RES 80.6K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF0603BTE887R RNCF0603BTE887R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 887 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0399400223 0399400223 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM, -, * 查看
2-215297-5 2-215297-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 25POS .100 VERT T/H, -, * 查看