购买 SIT1602BI-32-33E-37.500000X | SIT1602BI-32-33E-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-33E-37.500000X
SIT1602BI-32-33E-37.500000X
SIT1602BI-32-33E-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-33E-37.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-33E-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-33E-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-33E-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-33E-37.500000X?
SIT8208AI-3F-28S-38.400000X SIT8208AI-3F-28S-38.400000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
SIT8209AC-81-33S-155.520000X SIT8209AC-81-33S-155.520000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SMQ200VS681M25X30T2 SMQ200VS681M25X30T2 United Chemi-Con, CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
RJP4301APP-M0#T2 RJP4301APP-M0#T2 Renesas Electronics America, IGBT 430V TO200FL, TO-220-3 Full Pack, * 查看
H8866RFCA H8866RFCA TE Connectivity Passive Product, RES 866 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MRS25000C3309FRP00 MRS25000C3309FRP00 Vishay BC Components, RES 33 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
SM-43B502 SM-43B502 Copal Electronics Inc., TRIMMER 5K OHM 0.25W SMD, -, * 查看
V72B48C250BL V72B48C250BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W, 9-DIP Module, * 查看
ISL28208FRTZ-T7 ISL28208FRTZ-T7 Renesas Electronics America, IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 8TDFN, 8-WDFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-33E-37.500000X
D# SIT1602BI-32-33E-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-33E-37.500000X)
SIT1602BI-32-33E-37.500000X
D# 1473-SIT1602BI-32-33E-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS