购买 SIT1602BI-32-30S-74.176000Y | SIT1602BI-32-30S-74.176000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30S-74.176000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30S-74.176000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30S-74.176000Y?
SIT1602BI-71-33S-65.000000D SIT1602BI-71-33S-65.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
ABM11W-38.4000MHZ-8-B2U-T3 ABM11W-38.4000MHZ-8-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 38.40MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKP383375140JKM2T0 MKP383375140JKM2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.075UF 5% 1.4KVDC RAD, Radial, * 查看
T727064864DN T727064864DN Powerex Inc., SCR FAST SW 475A 600V TO-220AC, SC-20, Stud, * 查看
A104103 A104103 Eaton, CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325", -, * 查看
242141 242141 Amphenol RF Division, CONN ADAPT MMCX PLUG TO SMA JACK, -, * 查看
V110A28H400BL2 V110A28H400BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W, Full Brick, * 查看
74F573SJ 74F573SJ ON Semiconductor, IC LATCH OCTAL D TYPE 3ST 20SOP, 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
D# SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-30S-74.176000Y)
SIT1602BI-32-30S-74.176000Y
D# 1473-SIT1602BI-32-30S-74.176000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS