购买 SIT1602BI-32-30S-25.000625Y | SIT1602BI-32-30S-25.000625Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30S-25.000625Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30S-25.000625Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30S-25.000625Y?
SIT8208AI-33-18E-60.000000T SIT8208AI-33-18E-60.000000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
1206J1000911KQT 1206J1000911KQT Knowles Syfer, CAP CER 910PF 100V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1111J6300130KQT 1111J6300130KQT Knowles Syfer, CAP CER 13PF 630V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
hotMCP6282-E/P MCP6282-E/P Microchip Technology, IC OPAMP GP 5MHZ RRO 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
8N4SV76AC-0179CDI 8N4SV76AC-0179CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC, 6-CLCC, * 查看
Y00071K00000Q9L Y00071K00000Q9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 1K OHM 0.6W 0.02% RADIAL, Radial, * 查看
RT0603WRE0714K7L RT0603WRE0714K7L Yageo, RES SMD 14.7K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
89PR10KLFTB 89PR10KLFTB TT Electronics/BI, TRIMMER 10K OHM 0.75W TH, -, * 查看
351-10-122-00-003101 351-10-122-00-003101 Preci-Dip, CONN HDR 22POS 0.100 T/H GOLD, -, * 查看
73550400014 73550400014 HARTING, DSUB ALUM (-) F 20-24 AWG TYP K, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-30S-25.000625Y
D# SIT1602BI-32-30S-25.000625Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-30S-25.000625Y)