购买 SIT1602BI-32-30N-66.660000X | SIT1602BI-32-30N-66.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30N-66.660000X
SIT1602BI-32-30N-66.660000X
SIT1602BI-32-30N-66.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30N-66.660000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30N-66.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30N-66.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30N-66.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30N-66.660000X?
06035A100BAT2A 06035A100BAT2A AVX Corporation, CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ADP1872ARMZ-0.6-R7 ADP1872ARMZ-0.6-R7 Analog Devices Inc., IC REG CTRLR BUCK 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
SM6227FT2R55 SM6227FT2R55 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 2.55 OHM 1% 3W 6227, 6227 J-Lead, * 查看
TNPW060321R5BETA TNPW060321R5BETA Vishay Dale, RES SMD 21.5 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ASPI-2510-100M-T2 ASPI-2510-100M-T2 Abracon LLC, FIXED IND 10UH 550MA 712 MOHM, Nonstandard, * 查看
VN01 025 0032 1C VN01 025 0032 1C Amphenol Sine Systems Corp, CONTACT H.D. CRIMP PINS, -, * 查看
MS3102E28-66S MS3102E28-66S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 16POS BOX MNT W/SCKT, -, * 查看
DL60R24-19P9-6106-LC DL60R24-19P9-6106-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT, -, * 查看
PSAC30U-120-R-CN1 PSAC30U-120-R-CN1 Phihong USA, AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-30N-66.660000X
D# SIT1602BI-32-30N-66.660000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-30N-66.660000X)
SIT1602BI-32-30N-66.660000X
D# 1473-SIT1602BI-32-30N-66.660000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS