购买 SIT1602BI-32-30N-24.576000X | SIT1602BI-32-30N-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30N-24.576000X
SIT1602BI-32-30N-24.576000X
SIT1602BI-32-30N-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30N-24.576000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30N-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30N-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30N-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30N-24.576000X?
1825J0100333MXR 1825J0100333MXR Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 10V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C317C151K3G5TA C317C151K3G5TA KEMET, CAP CER 150PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
SA101C682KAA SA101C682KAA AVX Corporation, CAP CER 6800PF 100V X7R AXIAL, Axial, * 查看
4410.0324 4410.0324 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 400MA 240VAC 28VDC, -, * 查看