购买 SIT1602BI-32-30E-66.666000X | SIT1602BI-32-30E-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30E-66.666000X
SIT1602BI-32-30E-66.666000X
SIT1602BI-32-30E-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30E-66.666000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30E-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30E-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30E-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30E-66.666000X?
353LB5A192T 353LB5A192T CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 19.2MHZ 3.3V, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AC-33-28E-33.000000Y SIT8208AC-33-28E-33.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
0229.375VXSP 0229.375VXSP Littelfuse Inc., FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC, 2AG, 5mm x 15mm, * 查看
hot0451.125MRL 0451.125MRL Littelfuse Inc., FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC, 2-SMD, Square End Block, * 查看
IEGBX1-1REC5-39702-30-V IEGBX1-1REC5-39702-30-V Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER 30A, -, * 查看
EE-SX952-W 1M EE-SX952-W 1M Omron Automation and Safety, F-SHP 5MM PW NPN 1M, Module, Wire Leads, Slot Type, * 查看
RNC50J22R6BSRSL RNC50J22R6BSRSL Vishay Dale, RES 22.6 OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF18FTD78R7 RNF18FTD78R7 Stackpole Electronics Inc., RES 78.7 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF55649K00FHEB CMF55649K00FHEB Vishay Dale, RES 649K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
1773996 1773996 Phoenix Contact, CONN HOOD TOP SZHV10/16 PG21, -, * 查看
SM3101R-20-29S(115) SM3101R-20-29S(115) Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 17POS INLINE SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-30E-66.666000X
D# SIT1602BI-32-30E-66.666000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-30E-66.666000X)
SIT1602BI-32-30E-66.666000X
D# 1473-SIT1602BI-32-30E-66.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS