购买 SIT1602BI-32-28S-74.175824T | SIT1602BI-32-28S-74.175824T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-28S-74.175824T
SIT1602BI-32-28S-74.175824T
SIT1602BI-32-28S-74.175824T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-28S-74.175824T Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-28S-74.175824T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-28S-74.175824T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-28S-74.175824T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-28S-74.175824T?
SIT8208AC-G2-25S-66.600000Y SIT8208AC-G2-25S-66.600000Y SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-23-28S-74.176000E SIT1602BI-23-28S-74.176000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
5NS221KBBCA 5NS221KBBCA AVX Corporation, CAP CER 220PF 2KV Y5V RADIAL, Radial, Disc, * 查看
C317C432G5G5TA C317C432G5G5TA KEMET, CAP CER 4300PF 50V C0G RADIAL, Radial, * 查看
74HC191PW,112 74HC191PW,112 Nexperia USA Inc., IC 4BIT BINARY UP/DN CNT 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
71L30-02-2-04N 71L30-02-2-04N Grayhill Inc., SWITCH KEY 4POS DP4T 250MA 115V, -, * 查看
M55342K02B145APWS M55342K02B145APWS Vishay Dale, RES SMD 145 OHM 0.1% 1/8W 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
134-10-952-00-010000 134-10-952-00-010000 Mill-Max Manufacturing Corp., HEADER OPEN .030"DIA .900 52POS, -, * 查看
950444-6102-AR 950444-6102-AR 3M, CONN SOCKET 44POS 2MM VERT T/H, -, * 查看
AXT634124A AXT634124A Panasonic Electric Works, CONN HEADER FPC .4MM 34POS SMD, -, * 查看
VI-JNB-CW VI-JNB-CW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-28S-74.175824T
D# SIT1602BI-32-28S-74.175824T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.175824MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-28S-74.175824T)