购买 SIT1602BI-32-28S-18.432000X | SIT1602BI-32-28S-18.432000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-28S-18.432000X
SIT1602BI-32-28S-18.432000X
SIT1602BI-32-28S-18.432000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-28S-18.432000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-28S-18.432000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-28S-18.432000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-28S-18.432000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-28S-18.432000X?
TH3C106K016D1400 TH3C106K016D1400 Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 16V 10% 2312, 2312 (6032 Metric), * 查看
RWR80N9090FSRSL RWR80N9090FSRSL Vishay Dale, RES 909 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR84S2400FRS73 RWR84S2400FRS73 Vishay Dale, RES 240 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CRCW12105M62FKEA CRCW12105M62FKEA Vishay Dale, RES SMD 5.62M OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1301440014 1301440014 Molex Connector Corporation, PWR ENT PLUG NEMA5-15 STR SCREW, -, * 查看
MS3108R16S-5S MS3108R16S-5S ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3 POS RT ANG W/SCKT, -, * 查看
CA02COME22-28PA206 CA02COME22-28PA206 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
VI-B7M-IX-F2 VI-B7M-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-28S-18.432000X
D# SIT1602BI-32-28S-18.432000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-28S-18.432000X)
SIT1602BI-32-28S-18.432000X
D# 1473-SIT1602BI-32-28S-18.432000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS