购买 SIT1602BI-32-28E-66.600000T | SIT1602BI-32-28E-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-28E-66.600000T
SIT1602BI-32-28E-66.600000T
SIT1602BI-32-28E-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-28E-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-28E-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-28E-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-28E-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-28E-66.600000T?
CMF605R0800FKRE CMF605R0800FKRE Vishay Dale, RES 5.08 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RN60D2373FRSL RN60D2373FRSL Vishay Dale, RES 237K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW04024K42FHEDP CRCW04024K42FHEDP Vishay Dale, RES SMD 4.42K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RMCF1206FG1K07 RMCF1206FG1K07 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.07K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
3329H-1-105 3329H-1-105 Bourns Inc., TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
5023861370 5023861370 Molex, LLC, CONN RCPT 13POS 1.25MM R/A SMD, -, * 查看