购买 SIT1602BI-32-25S-66.666000Y | SIT1602BI-32-25S-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25S-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25S-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25S-66.666000Y?
SIT1602BI-73-18E-6.000000D SIT1602BI-73-18E-6.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
QMJ212KB7102MDHT QMJ212KB7102MDHT Taiyo Yuden, CAP CER 1000PF 250V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ATR11-C-X-63-BB-0.5A ATR11-C-X-63-BB-0.5A Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR THRM 500MA 240VAC 50VDC, -, * 查看
106-M3-P10-1.5A 106-M3-P10-1.5A E-T-A, CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC, -, * 查看
HEDS-5540-E12 HEDS-5540-E12 Broadcom Limited, ENCODER KIT MCW 3CH 200CPR 6MM, -, * 查看
CTVS07RF-11-99PE CTVS07RF-11-99PE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP, -, * 查看
JBB20DYHN-S1355 JBB20DYHN-S1355 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.050, -, * 查看
VE-21X-IX-F2 VE-21X-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W, Full Brick, * 查看
VE-BW2-EW-F2 VE-BW2-EW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
D# SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25S-66.666000Y)
SIT1602BI-32-25S-66.666000Y
D# 1473-SIT1602BI-32-25S-66.666000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS