购买 SIT1602BI-32-25S-62.500000Y | SIT1602BI-32-25S-62.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25S-62.500000Y
SIT1602BI-32-25S-62.500000Y
SIT1602BI-32-25S-62.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25S-62.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25S-62.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25S-62.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25S-62.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25S-62.500000Y?
MKP1841415204M MKP1841415204M Vishay BC Components, CAP FILM 0.15UF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
SS14HE SS14HE Fairchild/ON Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD323HE, 2-SMD, Flat Lead, * 查看