购买 SIT1602BI-32-25S-37.500000Y | SIT1602BI-32-25S-37.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25S-37.500000Y
SIT1602BI-32-25S-37.500000Y
SIT1602BI-32-25S-37.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25S-37.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25S-37.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25S-37.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25S-37.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25S-37.500000Y?
SIT1602BI-22-28E-4.096000G SIT1602BI-22-28E-4.096000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
JAN1N3021DUR-1 JAN1N3021DUR-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 11V 1W DO213AB, DO-213AB, MELF, * 查看
LZ4-00UB00-00U6 LZ4-00UB00-00U6 LED Engin Inc., EMITTER UV 1A 395NM-400NM, -, * 查看
LA60Q82 LA60Q82 Littelfuse Inc., FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/VDC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看
M-OAC5R M-OAC5R Crydom Co., OUTPUT MODULE AC MINI 20MA 5VDC, -, * 查看