购买 SIT1602BI-32-25S-33.333000X | SIT1602BI-32-25S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25S-33.333000X
SIT1602BI-32-25S-33.333000X
SIT1602BI-32-25S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25S-33.333000X?
SIT1602BI-12-25E-20.000000G SIT1602BI-12-25E-20.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
T521B684M063ATE200 T521B684M063ATE200 KEMET, CAP TANT POLY 0.68UF 63V 1411, 1411 (3528 Metric), * 查看
hot1206YC334KAT2A 1206YC334KAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotMC74AC138DTR2 MC74AC138DTR2 ON Semiconductor, IC DECODER/DEMUX 1:8 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
CF18JT270K CF18JT270K Stackpole Electronics Inc., RES 270K OHM 1/8W 5% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW12107K50BEEA TNPW12107K50BEEA Vishay Dale, RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
A480304 A480304 Eaton, CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.562", -, * 查看
VI-JTT-MZ-F4 VI-JTT-MZ-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W, Half Brick, * 查看
VE-B1W-IV-S VE-B1W-IV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W, Full Brick, * 查看
VI-B60-IW-F3 VI-B60-IW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25S-33.333000X
D# SIT1602BI-32-25S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25S-33.333000X)
SIT1602BI-32-25S-33.333000X
D# 1473-SIT1602BI-32-25S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS