购买 SIT1602BI-32-25E-33.333300T | SIT1602BI-32-25E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25E-33.333300T
SIT1602BI-32-25E-33.333300T
SIT1602BI-32-25E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25E-33.333300T?
CRCW2010133KFKEF CRCW2010133KFKEF Vishay Dale, RES SMD 133K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ASPI-0403S-101M-T ASPI-0403S-101M-T Abracon LLC, FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM, Nonstandard, * 查看
CA3101F20-29SF80 CA3101F20-29SF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 17POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
72033-001 72033-001 Amphenol FCI, CONN HEADER 30POS VERT, -, * 查看
74F114PC 74F114PC ON Semiconductor, IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25E-33.333300T
D# SIT1602BI-32-25E-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25E-33.333300T)
SIT1602BI-32-25E-33.333300T
D# 1473-SIT1602BI-32-25E-33.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS