购买 SIT1602BI-32-25E-33.333000T | SIT1602BI-32-25E-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25E-33.333000T
SIT1602BI-32-25E-33.333000T
SIT1602BI-32-25E-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25E-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25E-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25E-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25E-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25E-33.333000T?
ABM8W-19.8000MHZ-6-B1U-T3 ABM8W-19.8000MHZ-6-B1U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 19.80MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
LT1021CCH-5#PBF LT1021CCH-5#PBF Linear Technology, IC VREF SERIES 5V TO5, TO-205-8, TO-5-8 Metal Can, * 查看
74ACTQ273SC 74ACTQ273SC Fairchild/ON Semiconductor, IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CA3101F20-29SF80 CA3101F20-29SF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 17POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
D38999/26JE6BD D38999/26JE6BD Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE, -, * 查看
72033-001 72033-001 Amphenol FCI, CONN HEADER 30POS VERT, -, * 查看
VE-B7P-IY-B1 VE-B7P-IY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25E-33.333000T
D# SIT1602BI-32-25E-33.333000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25E-33.333000T)
SIT1602BI-32-25E-33.333000T
D# 1473-SIT1602BI-32-25E-33.333000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS