购买 SIT1602BI-32-25E-31.250000X | SIT1602BI-32-25E-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25E-31.250000X
SIT1602BI-32-25E-31.250000X
SIT1602BI-32-25E-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25E-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25E-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25E-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25E-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25E-31.250000X?
UP050B562K-NACZ UP050B562K-NACZ Taiyo Yuden, CAP CER 5600PF 50V AXIAL, Axial, * 查看
EEV686M035A9HAA EEV686M035A9HAA KEMET, CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
hotHSMS-2822-TR1 HSMS-2822-TR1 Broadcom Limited, DIODE SCHOTTKY RF 15V 1A SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
TPS62320YEDT TPS62320YEDT Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8DSBGA, 8-UFBGA, DSBGA, * 查看
hotCD4528BCN CD4528BCN Fairchild/ON Semiconductor, IC MULTIVIBRATOR MONO DUAL 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
Q14F1CXXR24E Q14F1CXXR24E APEM Inc., INDICATOR 24V 14MM FLUSH RED, -, * 查看
45JR33E 45JR33E Ohmite, RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805CRD071R05L RT0805CRD071R05L Yageo, RES SMD 1.05 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RER75F3402RCSL RER75F3402RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 34K OHM 1% 30W, Axial, Box, * 查看
929710-01-33 929710-01-33 3M, CONN HEADER 66PS STR DL .100 TIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25E-31.250000X
D# SIT1602BI-32-25E-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25E-31.250000X)
SIT1602BI-32-25E-31.250000X
D# 1473-SIT1602BI-32-25E-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS