购买 SIT1602BI-32-25E-3.570000Y | SIT1602BI-32-25E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-25E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-25E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-25E-3.570000Y?
SIT8208AC-21-33S-16.000000Y SIT8208AC-21-33S-16.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT8008BI-23-33E-90.000000E SIT8008BI-23-33E-90.000000E SiTime, OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
RLR07C3301GRRE6 RLR07C3301GRRE6 Vishay Dale, RES 3.3K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
MBA02040C3901FC100 MBA02040C3901FC100 Vishay BC Components, RES 3.9K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW121010R7FKTA CRCW121010R7FKTA Vishay Dale, RES SMD 10.7 OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ERJ-XGNJ124Y ERJ-XGNJ124Y Panasonic Electronic Components, RES SMD 120K OHM 5% 1/32W 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
ESQT-147-02-S-Q-309 ESQT-147-02-S-Q-309 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
3-641303-2 3-641303-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 2POS 20AWG .156 YELLOW, -, * 查看
10124677-0311B03LF 10124677-0311B03LF Amphenol FCI, CONN SKT DIMM 288POS SMD, -, * 查看
CA01COMPG20-16SB CA01COMPG20-16SB ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 9POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
D# SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-25E-3.570000Y)
SIT1602BI-32-25E-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BI-32-25E-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS