购买 SIT1602BI-32-18S-33.333000X | SIT1602BI-32-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-18S-33.333000X
SIT1602BI-32-18S-33.333000X
SIT1602BI-32-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-18S-33.333000X?
SIT1602BI-11-28S-62.500000G SIT1602BI-11-28S-62.500000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
1808Y5006P80CFR 1808Y5006P80CFR Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotSN65LBC180ADRG4 SN65LBC180ADRG4 Texas Instruments, IC DIFF LINE DVR/RCVR PR 14-SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RLR32C48R7FRB14 RLR32C48R7FRB14 Vishay Dale, RES 48.7 OHM 1% 1W AXIAL, Axial, * 查看
RN55E1271BBSL RN55E1271BBSL Vishay Dale, RES 1.27K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN50C2151FB14 RN50C2151FB14 Vishay Dale, RES 2.15K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005V-8060-P-T1 RG1005V-8060-P-T1 Susumu, RES SMD 806 OHM 0.02% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
PATT0402K7R68FGT1 PATT0402K7R68FGT1 Vishay Thin Film, RES SMD 7.68 OHM 1% 1/20W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
DTS24W21-16SE DTS24W21-16SE TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT, -, * 查看
PT08E-14-19P(SR) PT08E-14-19P(SR) Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 19 POS R/A W/PINS, -, * 查看
VI-BNK-IU-B1 VI-BNK-IU-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-18S-33.333000X
D# SIT1602BI-32-18S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-18S-33.333000X)
SIT1602BI-32-18S-33.333000X
D# 1473-SIT1602BI-32-18S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS