购买 SIT1602BI-32-18E-31.250000X | SIT1602BI-32-18E-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-18E-31.250000X
SIT1602BI-32-18E-31.250000X
SIT1602BI-32-18E-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-18E-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-18E-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-18E-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-18E-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-18E-31.250000X?
MKP1847510254K2 MKP1847510254K2 Vishay BC Components, CAP FILM 1UF 5% 250VAC RADIAL, Radial, * 查看
BFC233810333 BFC233810333 Vishay BC Components, CAP FILM 0.033UF 20% 1KVDC RAD, Radial, * 查看
CKR22BX122KM CKR22BX122KM AVX Corporation, CAP CER 1200PF 100V BX 2-DIP, 2-DIP, * 查看
1210J1000821GFR 1210J1000821GFR Knowles Syfer, CAP CER 820PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
DM54J72B205Q6 DM54J72B205Q6 C&K, SWITCH ROCKER SPST 10A 125V, -, * 查看
Y17521K00000T0L Y17521K00000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 1K OHM 1W 0.01% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A1201DAHFT 9T08052A1201DAHFT Yageo, RES SMD 1.2K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RT0805BRB07270KL RT0805BRB07270KL Yageo, RES SMD 270K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
JBXFD2G19MSSDSMR JBXFD2G19MSSDSMR Souriau, CONN PLUG 19POS STRAIGHT SOLDER, -, * 查看
D38999/26KC35PB D38999/26KC35PB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-18E-31.250000X
D# SIT1602BI-32-18E-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-18E-31.250000X)
SIT1602BI-32-18E-31.250000X
D# 1473-SIT1602BI-32-18E-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS