购买 SIT1602BI-31-XXS-74.250000X | SIT1602BI-31-XXS-74.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-XXS-74.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-XXS-74.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-XXS-74.250000X?
TBJE686K020LBSB0024 TBJE686K020LBSB0024 AVX Corporation, CAP TANT 68UF 10% 20V 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
S331K25X7RN6VJ5R S331K25X7RN6VJ5R Vishay BC Components, CAP CER 330PF 1KV X7R RADIAL, Radial, Disc, * 查看
LM2903VQPWRG4Q1 LM2903VQPWRG4Q1 Texas Instruments, IC COMPARATOR DIFF DUAL 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RN50E4022BRSL RN50E4022BRSL Vishay Dale, RES 40.2K OHM 1/20W .1% AXIAL, Axial, * 查看
EHT-120-01-F-D-SM-SR EHT-120-01-F-D-SM-SR Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
BU7242YFVM-CGTR BU7242YFVM-CGTR Rohm Semiconductor, BU7242YFVM-C IS A INPUT/OUTPUT F, 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
D# SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-XXS-74.250000X)
SIT1602BI-31-XXS-74.250000X
D# 1473-SIT1602BI-31-XXS-74.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS