购买 SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y | SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y?
ECX-L35CM-16.384 ECX-L35CM-16.384 ECS Inc., OSC XO 16.3840MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
25LC080B-E/SN 25LC080B-E/SN Microchip Technology, IC EEPROM 8KBIT 10MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
D38999/20ZG11SC D38999/20ZG11SC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACT96MF11AA [V002] ACT96MF11AA [V002] TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE, -, * 查看
ASM08DRSH ASM08DRSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
CENB1060A2449Q01 CENB1060A2449Q01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W, -, * 查看
VE-2ND-EX-S VE-2ND-EX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
D# SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y)
SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y
D# 1473-SIT1602BI-31-XXS-28.636300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS