购买 SIT1602BI-31-XXE-33.333300X | SIT1602BI-31-XXE-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-XXE-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-XXE-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-XXE-33.333300X?
632M3I060M00000 632M3I060M00000 CTS-Frequency Controls, OSC XO 60.000MHZ HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8008AIR21-33E-14.745600D SIT8008AIR21-33E-14.745600D SiTime, OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0603D150FXPAC VJ0603D150FXPAC Vishay Vitramon, CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CGA4J3X5R1H225M125AB CGA4J3X5R1H225M125AB TDK Corporation, CAP CER 2.2UF 50V X5R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
170H3027 170H3027 Eaton, MICROSWITCH K1 2A 250V 3 GOLD, -, * 查看
RNCF0603BTE10R0 RNCF0603BTE10R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 10 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RT0805FRD071K27L RT0805FRD071K27L Yageo, RES SMD 1.27K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
814-22-054-30-004101 814-22-054-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING 54POS DUAL .335 SMD, -, * 查看
ACC02E-24-10P(G96) ACC02E-24-10P(G96) Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
ISL32173EFBZ-T ISL32173EFBZ-T Renesas Electronics America, IC RCVR RS485/422 QD ESD 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
D# SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-XXE-33.333300X)
SIT1602BI-31-XXE-33.333300X
D# 1473-SIT1602BI-31-XXE-33.333300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS