购买 SIT1602BI-31-33N-32.768000X | SIT1602BI-31-33N-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-33N-32.768000X
SIT1602BI-31-33N-32.768000X
SIT1602BI-31-33N-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-33N-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-33N-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-33N-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-33N-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-33N-32.768000X?
504NAA-BDAG 504NAA-BDAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKP383168063JD02W0 MKP383168063JD02W0 Vishay BC Components, CAP FILM 680PF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
hotSMF8.0AT1G SMF8.0AT1G Littelfuse Inc., TVS DIODE 8VWM 13.6VC SOD123FL, SOD-123F, * 查看
CP00031R600JE66 CP00031R600JE66 Vishay Dale, RES 1.6 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
76341-434LF 76341-434LF Amphenol FCI, CONN RCPT 34POS .100 SGL STR PCB, -, * 查看
0038007586 0038007586 Molex, LLC, KK200 POL WFR ASSY 2599M03A3, -, * 查看
56F712-007 56F712-007 API Technologies Corp, CONN D-SUB PLUG 15POS R/A, -, * 查看
5221980-5 5221980-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PIN CONTACT CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-33N-32.768000X
D# SIT1602BI-31-33N-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-33N-32.768000X)
SIT1602BI-31-33N-32.768000X
D# 1473-SIT1602BI-31-33N-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS