购买 SIT1602BI-31-33E-40.500000T | SIT1602BI-31-33E-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-33E-40.500000T
SIT1602BI-31-33E-40.500000T
SIT1602BI-31-33E-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-33E-40.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-33E-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-33E-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-33E-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-33E-40.500000T?
SIT9120AC-2CF-XXS133.333300Y SIT9120AC-2CF-XXS133.333300Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
CWR26HB226JBGCHR CWR26HB226JBGCHR Vishay Sprague, CAP TANT 22UF 5% 15V 2711, 2711 (6728 Metric), * 查看
ESMH6R3VSN473MR35T ESMH6R3VSN473MR35T United Chemi-Con, CAP ALUM 47000UF 20% 6.3V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
RHA0E681MCN1GS RHA0E681MCN1GS Nichicon, CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
MBRD3200TR MBRD3200TR SMC Diode Solutions, DIODE SCHOTTKY 200V 3A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
MCR10EZHF1201 MCR10EZHF1201 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.2K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRGS0805J120K CRGS0805J120K TE Connectivity AMP Connectors, RES SMD 120K OHM 5% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VE-BNK-IW-B1 VE-BNK-IW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-33E-40.500000T
D# SIT1602BI-31-33E-40.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-33E-40.500000T)
SIT1602BI-31-33E-40.500000T
D# 1473-SIT1602BI-31-33E-40.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS