购买 SIT1602BI-31-33E-32.768000X | SIT1602BI-31-33E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-33E-32.768000X
SIT1602BI-31-33E-32.768000X
SIT1602BI-31-33E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-33E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-33E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-33E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-33E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-33E-32.768000X?
SIT8209AC-22-33S-156.250000Y SIT8209AC-22-33S-156.250000Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT8208AC-21-28S-35.840000T SIT8208AC-21-28S-35.840000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
1210J0250470KFT 1210J0250470KFT Knowles Syfer, CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
885012006021 885012006021 Wurth Electronics Inc., CAP CER 47PF 16V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看