购买 SIT1602BI-31-30N-7.372800Y | SIT1602BI-31-30N-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-30N-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-30N-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-30N-7.372800Y?
SIT9120AC-2D1-XXS133.300000T SIT9120AC-2D1-XXS133.300000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
ABM8W-23.5120MHZ-8-J1Z-T3 ABM8W-23.5120MHZ-8-J1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 23.5120MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
GP1M005A050PH GP1M005A050PH Global Power Technologies Group, MOSFET N-CH 500V 4.5A IPAK, TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA, * 查看
CXA2530-0000-000N0YR435F CXA2530-0000-000N0YR435F Cree Inc., LED ARRAY XLAMP CXA2530 19MM WHT, -, * 查看
PPT2-0002DGK2VE PPT2-0002DGK2VE Honeywell Microelectronics & Precision Sensors, PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 2PSID, -, * 查看
RLR32C5100GMRE6 RLR32C5100GMRE6 Vishay Dale, RES 510 OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
RN60C2402FB14 RN60C2402FB14 Vishay Dale, RES 24K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0603BRB07402RL RT0603BRB07402RL Yageo, RES SMD 402 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CS321613-180K CS321613-180K Bourns Inc., FIXED IND 18UH 25MA 1.4 OHM SMD, 1206 (3216 Metric), * 查看
70553-0048 70553-0048 Molex Connector Corporation, CONN HEADER 14POS .100 R/A TIN, -, * 查看
L77TWA11W1SESV4F L77TWA11W1SESV4F Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
D# SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-30N-7.372800Y)
SIT1602BI-31-30N-7.372800Y
D# 1473-SIT1602BI-31-30N-7.372800Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS