购买 SIT1602BI-31-30E-32.768000X | SIT1602BI-31-30E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-30E-32.768000X
SIT1602BI-31-30E-32.768000X
SIT1602BI-31-30E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-30E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-30E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-30E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-30E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-30E-32.768000X?
SIT1602BC-71-33S-48.000000D SIT1602BC-71-33S-48.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.3V, 4, -, * 查看
RWR74S21R5FRS73 RWR74S21R5FRS73 Vishay Dale, RES 21.5 OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
4306M-101-220 4306M-101-220 Bourns Inc., RES ARRAY 5 RES 22 OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
RT1206BRD0711RL RT1206BRD0711RL Yageo, RES SMD 11 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
150238-5022-TB 150238-5022-TB 3M, CONN SOCKET 2MM 38POS R/A 30GOLD, -, * 查看