购买 SIT1602BI-31-28S-66.666600T | SIT1602BI-31-28S-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28S-66.666600T
SIT1602BI-31-28S-66.666600T
SIT1602BI-31-28S-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28S-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28S-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28S-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28S-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28S-66.666600T?
1210Y0505P60DCR 1210Y0505P60DCR Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0805J5000101JFT 0805J5000101JFT Knowles Syfer, CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotIRFB4215PBF IRFB4215PBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 60V 115A TO-220AB, TO-220-3, * 查看
LTC1655IN8#PBF LTC1655IN8#PBF Linear Technology, IC D/A CONV 16BIT R-R 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
APL11-1-62-123-A APL11-1-62-123-A Sensata Technologies/Airpax, CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 12A, -, * 查看
CMF605R6000FKRE70 CMF605R6000FKRE70 Vishay Dale, RES 5.6 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AF164-FR-0712KL AF164-FR-0712KL Yageo, RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
CRCW08052K32DHEAP CRCW08052K32DHEAP Vishay Dale, RES SMD 2.32K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
8D025F08PC-LC 8D025F08PC-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MNT, -, * 查看
0850424232 0850424232 Molex, LLC, CONN DIN C/2 FEMALE 48CKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28S-66.666600T
D# SIT1602BI-31-28S-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28S-66.666600T)
SIT1602BI-31-28S-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-31-28S-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS