购买 SIT1602BI-31-28S-24.576000X | SIT1602BI-31-28S-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28S-24.576000X
SIT1602BI-31-28S-24.576000X
SIT1602BI-31-28S-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28S-24.576000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28S-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28S-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28S-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28S-24.576000X?
RWR84S5901FSB12 RWR84S5901FSB12 Vishay Dale, RES 5.9K OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR81S1R10FSS70 RWR81S1R10FSS70 Vishay Dale, RES 1.1 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CRGS0603J680K CRGS0603J680K TE Connectivity AMP Connectors, RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
OSTYK50117230 OSTYK50117230 On Shore Technology Inc., CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.374", -, * 查看
801-87-041-10-132101 801-87-041-10-132101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM, -, * 查看
D38999/20JE35PC D38999/20JE35PC Souriau, CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28S-24.576000X
D# SIT1602BI-31-28S-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28S-24.576000X)
SIT1602BI-31-28S-24.576000X
D# 1473-SIT1602BI-31-28S-24.576000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS