购买 SIT1602BI-31-28N-7.372800Y | SIT1602BI-31-28N-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28N-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28N-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28N-7.372800Y?
SIT1602BI-12-XXE-33.333000D SIT1602BI-12-XXE-33.333000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
173D155X9015UW 173D155X9015UW Vishay Sprague, CAP TANT 1.5UF 15V 10% AXIAL, Axial, * 查看
S4006FS21 S4006FS21 Littelfuse Inc., SCR SENS 400V 6A TO-202, TO-202 Short Tab, * 查看
RWR84S1R24FSB12 RWR84S1R24FSB12 Vishay Dale, RES 1.24 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
0925R-682H 0925R-682H API Delevan Inc., FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH, Axial, * 查看
VX201000B000G VX201000B000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM, -, * 查看
EHT-110-01-L-D-SM-LC-TR EHT-110-01-L-D-SM-LC-TR Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
JA3106B-20-J29PC-R JA3106B-20-J29PC-R JAE Electronics, CONN PLUG MALE 17POS SILVR CRIMP, -, * 查看
VE-240-MV-B1 VE-240-MV-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
D# SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28N-7.372800Y)
SIT1602BI-31-28N-7.372800Y
D# 1473-SIT1602BI-31-28N-7.372800Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS