购买 SIT1602BI-31-28N-33.330000Y | SIT1602BI-31-28N-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28N-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28N-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28N-33.330000Y?
SIT1602BC-23-30N-35.840000G SIT1602BC-23-30N-35.840000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
M39003/01-2530H M39003/01-2530H Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
UUT1H4R7MCL1GS UUT1H4R7MCL1GS Nichicon, CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
RNC50J1150FSRSL RNC50J1150FSRSL Vishay Dale, RES 115 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AT0603DRE0730R9L AT0603DRE0730R9L Yageo, RES SMD 30.9 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HMC60DRTS-S13 HMC60DRTS-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100, -, * 查看
VI-20H-MX-F1 VI-20H-MX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
D# SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28N-33.330000Y)
SIT1602BI-31-28N-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BI-31-28N-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS