购买 SIT1602BI-31-28E-7.372800Y | SIT1602BI-31-28E-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28E-7.372800Y
SIT1602BI-31-28E-7.372800Y
SIT1602BI-31-28E-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28E-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28E-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28E-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28E-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28E-7.372800Y?
W632GG8KB-12 W632GG8KB-12 Winbond Electronics, IC SDRAM 2GBIT 800MHZ 78BGA, 78-TFBGA, * 查看
TL-T5MF1 10M TL-T5MF1 10M Omron Automation and Safety, SENSOR PROX NO 12-24VDC 5MM, Module, * 查看
39870-0706 39870-0706 Molex Connector Corporation, TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5MM, -, * 查看