购买 SIT1602BI-31-28E-35.840000X | SIT1602BI-31-28E-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28E-35.840000X
SIT1602BI-31-28E-35.840000X
SIT1602BI-31-28E-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28E-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28E-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28E-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28E-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28E-35.840000X?
SIT8008BC-71-XXE-16.000000E SIT8008BC-71-XXE-16.000000E SiTime, OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y1K00681GFR 1210Y1K00681GFR Knowles Syfer, CAP CER 680PF 1KV C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C410C242G2G5TA C410C242G2G5TA KEMET, CAP CER 2400PF 200V C0G AXIAL, Axial, * 查看
SPX3940AM3-L-5-0 SPX3940AM3-L-5-0 Exar Corporation, IC REG LINEAR 5V 1A SOT223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
24AA00T-I/MNY 24AA00T-I/MNY Microchip Technology, IC EEPROM 128BIT 400KHZ 8TDFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
RWR80S2941FRRSL RWR80S2941FRRSL Vishay Dale, RES 2.94K OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
EXB-D10C223J EXB-D10C223J Panasonic Electronic Components, RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
BKT-125-04-L-V-S-A-TR BKT-125-04-L-V-S-A-TR Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
M83723/72W14158 M83723/72W14158 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS, -, * 查看
17291-3PG-3ES 17291-3PG-3ES Conxall/Switchcraft, CONN RCPT 3POS PNL MNT PIN, -, * 查看
VI-BTT-EY-F4 VI-BTT-EY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28E-35.840000X
D# SIT1602BI-31-28E-35.840000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28E-35.840000X)
SIT1602BI-31-28E-35.840000X
D# 1473-SIT1602BI-31-28E-35.840000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS