购买 SIT1602BI-31-28E-33.330000Y | SIT1602BI-31-28E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28E-33.330000Y
SIT1602BI-31-28E-33.330000Y
SIT1602BI-31-28E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28E-33.330000Y?
1808J0500221GCR 1808J0500221GCR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
TSOP57336TT1 TSOP57336TT1 Vishay Semiconductor Opto Division, MOD IR RCVR 36KHZ TOP VIEW, -, * 查看
RWR89SR402FMB12 RWR89SR402FMB12 Vishay Dale, RES 0.402 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RN65D40R2FBSL RN65D40R2FBSL Vishay Dale, RES 40.2 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RC1005F4873CS RC1005F4873CS Samsung, RES SMD 487K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
8-1437427-4 8-1437427-4 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM, -, * 查看