购买 SIT1602BI-31-28E-31.250000T | SIT1602BI-31-28E-31.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-28E-31.250000T
SIT1602BI-31-28E-31.250000T
SIT1602BI-31-28E-31.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-28E-31.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-28E-31.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-28E-31.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-28E-31.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-28E-31.250000T?
SIT1602AI-11-33E-24.000000E SIT1602AI-11-33E-24.000000E SiTime, OSC XO 3.3V 24MHZ, 4-SMD, No Lead, * 查看
S-80932CLPF-G62TFG S-80932CLPF-G62TFG SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 3.2V SNT-4A, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
RNC55H2801FMB14 RNC55H2801FMB14 Vishay Dale, RES 2.8K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNR55K3481FPBSL RNR55K3481FPBSL Vishay Dale, RES 3.48K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A2940DBHFT 9T08052A2940DBHFT Yageo, RES SMD 294 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
D55342K07B499ARTI D55342K07B499ARTI Vishay Dale, RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-28E-31.250000T
D# SIT1602BI-31-28E-31.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-28E-31.250000T)
SIT1602BI-31-28E-31.250000T
D# 1473-SIT1602BI-31-28E-31.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS