购买 SIT1602BI-31-25E-77.760000X | SIT1602BI-31-25E-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-25E-77.760000X
SIT1602BI-31-25E-77.760000X
SIT1602BI-31-25E-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-25E-77.760000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-25E-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-25E-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-25E-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-25E-77.760000X?
347LB3I1562T 347LB3I1562T CTS-Frequency Controls, OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
B32024A3105M000 B32024A3105M000 EPCOS (TDK), CAP FILM 1UF 20% 1.5KVDC RADIAL, Radial, * 查看
hotMR850 MR850 ON Semiconductor, DIODE GEN PURP 50V 3A DO201AD, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看