购买 SIT1602BI-31-25E-38.400000T | SIT1602BI-31-25E-38.400000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-25E-38.400000T
SIT1602BI-31-25E-38.400000T
SIT1602BI-31-25E-38.400000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-25E-38.400000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-25E-38.400000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-25E-38.400000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-25E-38.400000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-25E-38.400000T?
1206Y6301P80BCR 1206Y6301P80BCR Knowles Syfer, CAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1210Y0160822JDT 1210Y0160822JDT Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 16V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
EMVH250ADA331MJA0G EMVH250ADA331MJA0G United Chemi-Con, CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
RSFALHRFG RSFALHRFG TSC America Inc., DIODE, FAST, 0.5A, 50V, 150NS, A, DO-219AB, * 查看