购买 SIT1602BI-31-18S-74.250000T | SIT1602BI-31-18S-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-18S-74.250000T
SIT1602BI-31-18S-74.250000T
SIT1602BI-31-18S-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-18S-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-18S-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-18S-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-18S-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-18S-74.250000T?
SIT9120AI-2CF-25S212.500000X SIT9120AI-2CF-25S212.500000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 2, 6-SMD, No Lead, * 查看
1210Y0500392GFT 1210Y0500392GFT Knowles Syfer, CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ISL80020AIRZ-T ISL80020AIRZ-T Intersil, IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC 8DFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
3JS 2.5 3JS 2.5 Bel Fuse Inc., FUSE GLASS 2.5A 350VAC 140VDC, 2AG, 5mm x 15mm (Axial), * 查看