购买 SIT1602BI-31-18N-6.000000Y | SIT1602BI-31-18N-6.000000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-18N-6.000000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-18N-6.000000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-18N-6.000000Y?
CY7C1046CV33-12VXC CY7C1046CV33-12VXC Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 4MBIT 12NS 32SOJ, 32-BSOJ (0.400", 10.16mm Width), * 查看
4310R-101-474LF 4310R-101-474LF Bourns Inc., RES ARRAY 9 RES 470K OHM 10SIP, 10-SIP, * 查看
ERJ-6ENF2671V ERJ-6ENF2671V Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.67K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RER60F1R82MCSL RER60F1R82MCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 1.82 OHM 1% 5W, Axial, Box, * 查看
60704-1 60704-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN TERM EDGE 18-22AWG CRIMP, -, * 查看
890-18-005-10-003101 890-18-005-10-003101 Preci-Dip, CONN HDR 5POS 2.54MM T/H, -, * 查看
7-146468-4 7-146468-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 24POS .100" STACKER, -, * 查看
D38999/24ZB35HB D38999/24ZB35HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VE-J1B-CY-F2 VE-J1B-CY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
D# SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-18N-6.000000Y)
SIT1602BI-31-18N-6.000000Y
D# 1473-SIT1602BI-31-18N-6.000000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS