购买 SIT1602BI-31-18N-33.330000X | SIT1602BI-31-18N-33.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-18N-33.330000X
SIT1602BI-31-18N-33.330000X
SIT1602BI-31-18N-33.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-18N-33.330000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-18N-33.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-18N-33.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-18N-33.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-18N-33.330000X?
SIT9120AI-1C1-XXS166.666660X SIT9120AI-1C1-XXS166.666660X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-32-XXN-26.000000T SIT1602BC-32-XXN-26.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
35PK4700MEFC16X35.5 35PK4700MEFC16X35.5 Rubycon, CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
9T08052A1542DBHFT 9T08052A1542DBHFT Yageo, RES SMD 15.4K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ESQT-146-02-F-D-750 ESQT-146-02-F-D-750 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
MS3102R20-4SY MS3102R20-4SY Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT, -, * 查看
TV07RQS-25-7S TV07RQS-25-7S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 99POS GOLD CRIMP, -, * 查看
TV07DZ-11-98AA TV07DZ-11-98AA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
VE-B1J-CU-S VE-B1J-CU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W, Full Brick, * 查看
ISL9103AIRUAZ-T ISL9103AIRUAZ-T Renesas Electronics America, IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 6UTDFN, 6-UFDFN, * 查看
XC9258B2HEER-G XC9258B2HEER-G Torex Semiconductor Ltd, 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-18N-33.330000X
D# SIT1602BI-31-18N-33.330000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-18N-33.330000X)
SIT1602BI-31-18N-33.330000X
D# 1473-SIT1602BI-31-18N-33.330000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS