购买 SIT1602BI-23-33S-74.176000E | SIT1602BI-23-33S-74.176000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-33S-74.176000E
SIT1602BI-23-33S-74.176000E
SIT1602BI-23-33S-74.176000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-33S-74.176000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-33S-74.176000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-33S-74.176000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-33S-74.176000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-33S-74.176000E?
DZ2S03300L DZ2S03300L Panasonic Electronic Components, DIODE ZENER 3.3V 150MW SSMINI2, SC-79, SOD-523, * 查看
BSC9132NSE7KNKB BSC9132NSE7KNKB NXP, IC MPU Q OR IQ 1.333GHZ 780FCBGA, 780-BFBGA, FCBGA, * 查看
E121SD1A3LE E121SD1A3LE C&K, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V, -, * 查看
RGH2012-2E-P-823-B RGH2012-2E-P-823-B Susumu, RES SMD 82K OHM 0.1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AC2010FK-0733RL AC2010FK-0733RL Yageo, RES SMD 33 OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
IFCB0402ER18NG IFCB0402ER18NG Vishay Dale, FIXED IND 18NH 100MA 2.15 OHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
HMC43DRYH-S93 HMC43DRYH-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
GCM24DCCN-S189 GCM24DCCN-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-23-33S-74.176000E
D# SIT1602BI-23-33S-74.176000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-23-33S-74.176000E)
SIT1602BI-23-33S-74.176000E
D# 1473-SIT1602BI-23-33S-74.176000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS